Oferujemy system edycji treści obsługiwany myszką. Strony są czytelne, przejrzyste, tworzone pod Państwa indywidualne potrzeby. Zaufały nam już dziesiątki klientów.

Filmowanie ślubów z drona

Dla większość z nas ślub to bardzo ważne wydarzenie, może jedno z najważniejszych i najpiękniejszych w życiu. Przygotowania do ślubu zabierają nam mnóstwo czasu i pochłaniają pokłady energii.  Chyba każdy kto przygotowuje się do ślubu chce w jakiś sposób udokumentować to jakże ważne wydarzenie. Dzisiejsza technika fotografii oferuje możliwość uwiecznienia tych wspaniałych chwil na praktycznie dowolnym nośniku.  Doskonale wiemy i rozumiemy jak ważny jest dobór odpowiedniego fotografa czy operatora kamery, który uwieczni dla nas te niezapomniane chwile.

DronSfera wychodzi naprzeciw wszystkim którzy oczekują czegoś więcej od fotografii ślubnej.  Oferujemy wspaniałe i niezapomniane fotografie ślubne wykonywane z powietrza przez nasze drony.  Zdjęcia ślubne z powietrza gwarantują niesamowitą i niezapomnianą perspektywę której nie da się osiągnąć w żaden inny sposób.  Do fotografii ślubnej używamy głównie naszego największego drona z aparatem GH4 który oferuje niesamowitą jakość fotografii, którą na pewno doceni Para Młoda oraz ich goście.

Facebook