Oferujemy system edycji treści obsługiwany myszką. Strony są czytelne, przejrzyste, tworzone pod Państwa indywidualne potrzeby. Zaufały nam już dziesiątki klientów.

Filmowanie z drona

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty na filmowanie dronem. Jest to doskonała forma kreacji ujęć filmowych, które ożywią wizerunek firmy, pozytywnie wpłyną na filmowe reportaże imprez okolicznościowych, czy eventów sportowych, a także mogą okazać się praktycznym rozwiązaniem w wielu innych dziedzinach i zastosowaniach. Filmowanie z drona staje się również standardem podczas przygotowywania reportaży ślubnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych bezzałogowców renomowanych firm takich jak DJI nasze usługi pozostają na bardzo wysokim poziomie o czym świadczy nasze bogate portfolio. Do realizacji głównie używamy dronów z serii Phantom oraz Inspire. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami które świadczymy w zakresie filmowania dronem

Inspekcje techniczne

Filmowanie dronem może okazać się przydatne nie tylko w reportażach ślubnych i okolicznościowych. Drony coraz częściej wykorzystywane są również do dokumentacji nieruchomości dla deweloperów lub inwestorów, a także szeroko pojętych inspekcji technicznych.

Filmowanie z drona umożliwia zweryfikowanie stanu urządzeń, konstrukcji i maszyn, które na co dzień pozostają poza zasięgiem wzroku. Drony umożliwiają sprawdzenie stanu rur, żurawi, dachów, czy nadzór nad polami uprawnymi. Istnieją dziesiątki praktycznych zastosowań dla filmów wykonywanych z pokładu bezzałogowego statku powietrznego. Do celów inspekcji używamy głównie dronów wyposażonych w kamery termowizyjne. Zastosowanie takich bezzałogówców pozwala wychwycić np gdzie mamy największe straty ciepła w budynku lub czy dana rura jest szczelna w 100%.

Filmy z drona

Przyzwyczailiśmy się już do profesjonalnych ujęć z lotu ptaka oglądanych w TV podczas imprez, zawodów, czy turniejów sportowych. Rejestrowanie zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich wyczynów lub eventów o charakterze sportowym doskonale uzupełni film z drona. Wysoka jakość Full HD oraz nagrywanie w 60 klatkach na sekundę pozwoli całkowicie oddać ducha rozgrywanych meczów, czy emocje towarzyszące uprawianiu sportów ekstremalnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych dronów możemy również przeprowadzić transmisję na żywo która będzie szła albo na telebim, albo do wozu transmisyjnego.

Detektywistyka i bezpieczeństwo

Drony mogą okazać się niezwykle przydatnym narzędziem dla agencji detektywistycznych, podczas akcji poszukiwawczych, czy jako wsparcie w zapewnianiu odpowiedniego bezpieczeństwa, np. podczas imprez masowych. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo i mieć wszystko na oku, warto pomyśleć o filmowaniu eventów, imprez lub akcji za pomocą drona.

Facebook