Oferujemy system edycji treści obsługiwany myszką. Strony są czytelne, przejrzyste, tworzone pod Państwa indywidualne potrzeby. Zaufały nam już dziesiątki klientów.

Usługi dronem

Drony tak naprawdę dopiero zaczynają istnieć w naszej świadomość i w naszym życiu, ale jednego możemy być pewni, będzie ich coraz więcej. Naukowcy, pasjonaci oraz firmy droniarskie prześcigają się w nowych zastosowaniach popularnych bezzałogowców. Nic w tym dziwnego, technologia dzięki której drony latają jest coraz bardziej udoskonalana. Drony nie są wykorzystywane tylko i wyłącznie do filmowanie i robienia zdjęć z powietrza. Z powodzeniem drony wykorzystuje się w geodezji, rolnictwie i wielu innych dziedzinach gospodarki. Oferujemy usługi dronem w szerokim zakresie takim jak :

Likwidacja szkód – nasze drony zrobią dokładne zdjęcia strat jakie wyrządziła natura lub zwierzęta, dzięki naszym usługom z drona możesz łatwiej dochodzić swoich praw.

Filmowanie z powietrza – dzięki naszym ujęciom z powietrza Twoja realizacja będzie atrakcyjniejsza

Inspekcje techniczne – nasze bezzałogowce bez problemu dotrą w trudno dostępne miejsca.

Reklama – możesz wynająć naszego drona z podczepionym banerem reklamowym

Pomiary – zapewniamy wykonanie kompletnej i dokładnej ortofotomapy.

Firma DronSfera która swoją działalność zawdzięcza głównie pasji do modelarstwa, oferuje swoim klientom usługi dronem.

Jeżeli masz pomysł na fajny film w którym chcesz wykorzystać ujęcia z powietrza, lub chcesz zrobić fajną reklamę na imprezie firmowej, albo potrzebujesz przeprowadzić inspekcję stanu technicznego budynku, to nasza oferta usług dronem jest właśnie dla Ciebie. Potrzebujemy tylko poznać Twoje oczekiwania, dzięki doświadczeniu modelarskiemu, jesteśmy w stanie przebudować naszego drona i wyposażyć go w odpowiedni sprzęt który jest niezbędny w wykonaniu Twojego zlecenia.

Facebook