Oferujemy system edycji treści obsługiwany myszką. Strony są czytelne, przejrzyste, tworzone pod Państwa indywidualne potrzeby. Zaufały nam już dziesiątki klientów.

Zdjęcia z powietrza

Przedstawiciele wszystkich zawodów z przyjemnością wykorzystują w swojej pracy osiągnięcia technologiczne. Pozwalają one przede wszystkim na zaoszczędzenie czasu oraz zminimalizowanie wysiłku. Doskonałym przykładem takiego udogodnienia, mogą być drony, które obecnie wykorzystuje się przede wszystkim w filmowaniu z powietrza oraz robieniu zdjęć. Takie zdjęcia z powietrza mają później wiele zastosowań. Większość operatorów kamer decyduje się na zakup drona, ponieważ ułatwia on pracę i daje wiele nowych, niedostępnych do tej pory możliwości.  Zdjęcia z drona przyciągają wzrok potencjalnego klienta, pozwalają wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencji

Drony jako bezzałogowe statki powietrzne wyposażone z wysokiej klasy aparty fotograficzne potrafią nie tylko nagrywać zapierające dech w piersiach ujęcia, ale wykonują również niesamowite i niezapomniane zdjęcia z powietrza. Zdjęcia z lotu ptaka wykorzystywane są praktycznie wszędzie i mają wiele zastosowań takich jak :

Zdjęcia z powietrza mogą mieć wiele różnych zastosowań:

Produkcja filmów

Bardzo często wykorzystuje się je przy produkcji filmów dokumentalnych, na przykład o zwierzętach

Imprezy masowe

Wspaniale prezentują się one na nagraniach z imprez masowych, jak koncerty, pokazy, czy święta miast.

Śluby

Wielu operatorów kamer decyduje się na filmowanie z powietrza w trakcie ślubu. Dzięki temu, można z powodzeniem na jednym ujęciu umieścić wszystkich gości, na przykład wychodzących z kościoła po ceremonii

Zdjęcia z drona, można też wykonywać we wnętrzach, na przykład na dużych halach podczas wystaw lub innych imprez.

Firma DronSfera  dzięki doświadczeniu i indywidualnemu podejściu wykona dla Ciebie wspaniałe zdjęcia praktycznie w każdym zakątku Polski . Do zdjęć z powietrza wykorzystujemy głównie naszego największego drona z aparatem GH4 który oddaje idealne kolory i zapewnia niesamowitą jakość zdjęć.  Nasze zdjęcia mogą być wykorzystywane między innymi w reklamie, jako elementy strony internetowej, jako portfolio promocyjne obiektu. Nasze drony robią również zdjęcia dokumentujące inwestycje, inwentaryzacje przed i po wykonawcze.

Co od nas dostajecie ?

  • Oddajemy zdjęcia najwyższej jakości jeżeli jakieś zdjęcie się nie udało, wracamy na miejsce i wykonujemy je od nowa
  • Zdjęcia obrobione lub surowe, zależy od Waszych potrzeb
  • Zdjęcia z lotu ptaka, które możecie wykorzystać w swoich projektach zawsze wykonujemy w bezpieczny sposób, posiadamy świadectwo kwalifikacji.

Facebook