Pomoc Zdalna – Teamviewer

TeamViewer to oprogramowanie do świadczenia zdalnej pomocy technicznej, zdalnego dostępu i meetingów online, któremu ufa cały świat: 1 miliard instalacji i więcej niż 20 milionów urządzeń stale w trybie online.

Dlaczego TeamViewer?

Oprogramowanie jest bezpłatne dla użytkowników niekomercyjnych

Za pomocą programu TeamViewer możesz w przeciągu kilku sekund nawiązać połączenie internetowe z dowolnym komputerem osobistym, telefonem lub serwerem i zdalnie nim sterować tak, jakbyś tuż przed nim siedział.

Oszczędzaj czas i pieniądze. Pomoc techniczna, wsparcie, komunikacja i współpraca. Wymiana informacji. Dostęp do technologii i korzystanie z niej. Jedno narzędzie umożliwia pracę jak z jednego pomieszczenia bez podróży i wydatków. Dzięki programowi TeamViewer wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki.

Link do pobrania aplikacji. 

Skoncentruj się na pracy, a nie na przygotowaniach do niej. Rozwiązuj problemy zdalnie lub komunikuj się z klientami i współpracownikami bez skomplikowanych procedur i żmudnych przygotowań. TeamViewer został zaprojektowany tak, by w kilka sekund rozpoczynać pracę na dowolnym urządzeniu.

Bezpieczny i skuteczny. TeamViewer umożliwia realizację zadań bez utrudnień i kłopotów. Prywatne dane, rozmowy i meetingi pozostają bezpieczne.

Wieloplatformowy.

Cennik oprogramowania TeamViewer (link)

Zakupu oprogramowania TeamViewer możesz dokonać za pośrednictwem naszej firmy. Jesteśmy oficjalnym, zarejestrowanym srebrnym partnerem.