SYSTEMY SPRZEDAŻY – KASY FISKALNE

PAYTERMINALS.PL

Wdrażamy i serwisujemy oprogramowanie dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Obsługujemy sieci sklepów, hurtownie, firmy produkcyjne i usługowe.

Tworzymy dedykowane aplikacje, witryny i sklepy internetowe.

Integrujemy systemy i migrujemy dane.

KASY FISKALNE I AKCESORIA

Instalujemy i serwisujemy kasy fiskalne, szuflady, wagi, czytniki, drukarki kodów, kolektory, weryfikatory danych i terminale POS.

acomnex.pl

Programy do Sprzedaży i Magazynu. Sprzedaż GT PRO , Serwis GT PRO, Przechowalnia Opon, Menedżer PRO, Produkcja i zlecenia PRO, TimeNEX PRO, Wypożyczalnia PRO, RestoNEX PRO, Optyk PRO. Programy firmy INSERT : Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, Gestor GT, Biuro GT. Zapraszamy

HELPDESK 24H

Przestoje związane z awariami są bardzo kosztowne i muszą być szybko i sprawnie obsługiwane, dlatego nasza pomoc techniczna działa bez przerwy 24h/dobę.

Pomoc zdalną udzielamy w ciągu kilku minut od zgłoszenia wystarczy pobrać program do zdalnego sterowania i przekazać identyfikator i jednorazowe hasło.

Urządzenia fiskalne

Urządzenia fiskalne NAT Corporation

EKSPRESOWY SERWIS

Nasi serwisanci to dyplomowani specjaliści firm: Insert, Datecs i Innova.

Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

Wiemy jak ważny jest czas dojazdu, dlatego posiadamy nowoczesne zaplecze serwisowe i rozbudowaną flotę pojazdów firmowych.

KONTAKT Z NAMI

ul. Kargoszyńska 21, 06-400 Kargoszyn
+48 501 192 655